KMS na start

2010-05-04 17:54

A więc zaczęlismy ! 1 maja 2010 roku odbył się nasz klubowy zlot który odbył się na popularnej Ciepłej w Stalowej Woli w okolicy kanału przy Elektrowni Stalowa Wola S.A. Pogoda nie dopisywała już od samego początku natomiast po ok. półgodzinnej przerwie związanej z silnym wiatrem a co za tym idzie zamontowania naszego banera reklamowego przedłużyło trochę pracę techniczne. Gdy przestało już mocniej wiać zabralismy się za wędkowanie. Po około godzinie przybyli do Nas nasi partnerzy (e-stalowa.pl) zrobili nam parę zdjęć zadawali pytania założycielowi klubu Radosławowi i po krótkim czasie opuscili miejsce naszego wędkowania z powodów służbowych. Wędkowanie trwało ok 4,5 godzinki w tym czasie mielismy warunki sprzyjające do łowienia. Rybki niestety nie chciały współpracować gdyż tak nagłe zmiany pogody zapewne niekorzystnie wpływały na ich apetyt. Zdjęcia z Rozpoczęcia znajdują się w naszej galerii pod linkiem
https://kms-stw.webnode.com/zlot2010/
Zapraszamy do przeglądnięcia :)Z Wędkarskim Pozdrowieniem KMS !

 

Powrót

Komentarze :

Data 2010-06-01

Dodał Radosław

Tytuł Do tomuss

Odpowiedz

Fakt faktem Ciepła jest oblegana, ale nie było innej miejscówki przy takim stanie wody więc wyszło akurat na "ciepłą" a szkoda bo gdzie indziej czuję że byśmy zdrowo połapali.. tak to trzeba zorganizować zlot na innym odcinku przy unormowanym stanie Sanu. Pozdrawiam.

Data 2010-05-18

Dodał tomuss

Tytuł zlot - rybki nie współpracowały

Odpowiedz

A tak pogoda płata figla - to po pierwsze , poza tym gdyby rybki współpracowały to miejscówka była by oblegana przez starych mięsiarzy , i wierzcie że nie było by spiningowania na przysłowiowej "ciepłej" no chyba że jakiś kompromis z tubylcami w co nie wierzę a wiem co mówię gdyż często jestem w tych okolicach i jak mogę omijam tą inteligencję. ha ha ha . Pozdr.

Data 2010-05-05

Dodał TMK

Tytuł Zlot

Odpowiedz

Następnym razem coś zawiśnie na kotwicy...:)

Data 2010-05-05

Dodał Radosław

Tytuł Zlot

Odpowiedz

Pogoda jak zwykle.... do następnego zlotu :)